ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2019/2020

Tamaño letra:

Koniec roku szkolnego to wydarzenie radosne i długo oczekiwane przez wszystkich uczniów. W  tym roku szkolnym jednak inne niż zwykle, nietypowe, w cieniu pandemii, bez uroczystej akademii, całej społeczności uczniowskiej, zaproszonych gości. 

Rodzice lub uczniowie mogli odebrać świadectwa osobiście zgodnie z ustalonym harmonogramem.

Najlepsi z najlepszych

 

Koniec roku szkolnego to szczególnie ważny moment dla uczniów klas ósmych, którzy żegnają się ze szkołą, kolegami i koleżankami z klasy, nauczycielami. W tym roku absolwenci odebrali świadectwa ukończenia szkoły inaczej niż bywało to do tej pory, w kameralnym gronie – w obecności Pani Dyrektor Renaty Krzystoń, rodziców oraz wychowawczyni.

Świadectwo z wyróżnieniem otrzymała Anna Jacosek, a nagrody książkowe za aktywny udział w życiu szkoły zostały wręczone: Aleksandrze Franik, Michałowi Wadowskiemu oraz Bartłomiejowi Wronie.

Absolwenci 2020

Pani Dyrektor podziękowała wszystkim Rodzicom za wspieranie licznych inicjatyw na rzecz dzieci, pomoc przy organizacji imprez szkolnych i środowiskowych. Szczególne podziękowania skierowane zostały do Rodziców klasy ósmej p. Lucyny Jacosek, p. Elżbiety Stanowskiej, p. Anny Wrony, których dzieci zakończyły edukację w naszej szkole. Słowa wdzięczności zostały skierowane również do Wójta Gminy Zembrzyce Pana Łukasza Palarskiego za zrozumienie, pomoc i wspieranie działań szkoły.

Pani Dyrektor złożyła życzenia wszystkim nauczycielom i pracownikom oraz podziękowała za współpracę i pomoc na co dzień.

Życzymy wszystkim naszym uczniom, ich rodzicom oraz nauczycielom słonecznych wakacji. Nadszedł czas na zasłużony odpoczynek, zwłaszcza od komputerów! Aby ten czas był okazją do kolekcjonowania wspomnień, odkrywania świata (tego nieopodal, i tego trochę dalej), aby każdy z nas mógł odetchnąć głęboką piersią i na chwilę zapomnieć o wszelkich zmartwieniach. Dbajcie o siebie i swoich bliskich. Życzymy Wam BEZPIECZNEGO WYPOCZYNKU.

DO ZOBACZENIA WE WRZEŚNIU!     

KOMUNIKATY

NOWA STRONA INTERNETOWA

ZAPRASZAMY!

********

NAUCZANIE ZDALNE

KL. IV-VIII

do 26 lutego.

******

*******

******

KONKURSY!

09 marzec 2021 r.

*******

 *****

*****

*******

CIEKAWE STRONY DLA UCZNIÓW