KONKURS PLASTYCZNO-FOTOGRAFICZNY

Tamaño letra:

 

 

Dzisiaj, 22 kwietnia, na całym świecie obchodzony jest Dzień Ziemi. Jest to najważniejsze i najbardziej znane święto ekologiczne. Działania związane z obchodami tego dnia mają zwykle na celu promowanie ekologicznych postaw i zwrócenie uwagi na problemy zanieczyszczenia Ziemi.

 

 

Chcielibyśmy zachęcić Was do celebrowania tego święta w zupełnie inny sposób. Do tego, żebyście rozejrzeli się dookoła, wyszli przed dom na poszukiwanie przyrody w zasięgu wzroku. Żebyście poświęcili czas na bycie z Przyrodą, na refleksję, jak ona jest dla nas ważna, ale i jak jest fascynująca, piękna, ciekawa.

Ogłaszamy KONKURS PLASTYCZNO-FOTOGRAFICZNY: „Najpiękniejszy zakątek naszej okolicy”. Aby wziąć udział w konkursie wystarczy wykonać pracę plastyczną lub zdjęcie najpiękniejszego, według Was, zakątka naszej okolicy, Waszego podwórka. Uchwyćcie piękno przyrody, która nas otacza. Wykonane prace konkursowe proszę przesłać na mój adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. . Liczę na Waszą kreatywność i oryginalność.

Termin wykonania i nadesłania prac: 30 kwietnia.

POWODZENIA!

 

KOMUNIKATY

NOWA STRONA INTERNETOWA

ZAPRASZAMY!

********

NAUCZANIE ZDALNE

KL. IV-VIII

do 26 lutego.

******

*******

******

KONKURSY!

09 marzec 2021 r.

*******

 *****

*****

*******

CIEKAWE STRONY DLA UCZNIÓW