BAJKOWY DZIEŃ GŁOŚNEGO CZYTANIA

Tamaño letra:

Dnia 05.11.2019 r. z okazji Dnia Postaci Bajkowych zorganizowano w naszej szkole Dzień Głośnego Czytania „W Magicznym Portalu”. Uczestnikami akcji byli uczniowie kl. I-III. Celem akcji było promowanie głośnego czytania oraz kształtowanie wśród uczniów postawy czytelniczej. W tym dniu naszą szkołę opanowały bajkowe postacie: królewny, rycerze, piraci, Czerwony Kapturek, Supermen, Kot w Butach, Goblin i inni.

 

 

 

 

 

 

 

Dzieci w skupieniu i z wielkim zainteresowaniem słuchały fragmentów książki pt. „Przyjaciele mogą wiele, czyli magia z leśnej polany” R. Piątkowskiej. Wybrane opowiadania czytali: Smok Tabaluga, Wróżka Czterech Pór Roku, Wampiria oraz wychowawczynie.  

 

 

 

 

 

 

Całość przeplatana była tańcami integracyjnymi. Dzieci brały także udział w licznych grach i zabawach. Przez cały dzień towarzyszyły nam na przerwach „Słodziakowe przeboje”. Kolorowym korowodem pełnym bajkowej magii odwiedziliśmy naszych przedszkolaków. Na zakończenie każda klasa wybrała sobie z magicznego drzewa „mini – słodziaka”.

KOMUNIKATY

NOWA STRONA INTERNETOWA

ZAPRASZAMY!

********

NAUCZANIE ZDALNE

KL. IV-VIII

do 26 lutego.

******

*******

******

KONKURSY!

09 marzec 2021 r.

*******

 *****

*****

*******

CIEKAWE STRONY DLA UCZNIÓW