SZKOLNY KONKURS RECYTATORSKI

W środę w naszej szkole odbył się finał Szkolnego Konkursu Recytatorskiego, w którym wzięło udział trzydziestu uczniów.

Jury w składzie: p. Janina Wadowska, p. Jolanta Fidelus oraz p. Renata Krzystoń — Dyrektor Szkoły wytypowało zwycięzców. Laureaci, a także pozostali uczestnicy otrzymali dyplomy. We wtorek 5 marca w Zembrzycach odbędzie się Gminny Konkurs Recytatorski. Naszą szkołę będę reprezentowali: Bartłomiej Ł., Nikola B., Kamil Ł., Hubert T., Aleksandra F. oraz Anna J.

KOMUNIKATY

 ZASADY BEZPIECZEŃSTWA

W SIECI

 

******

KONKURSY!

 

28 kwietnia 2020 r.

 

16 kwietnia 2020 r.

*******

Wymagania edukacyjne i przedmiotowe:

kl. 1

kl. 2

kl. 3

kl. 4

kl. 5

kl. 6

kl. 7

kl. 8

*******

 

*******

 *****

*****

*******

CIEKAWE STRONY DLA UCZNIÓW