ETS - SPOTKANIE Z P. NATALIĄ LEŚNIAK

W naszej szkole od 23 do 28 września trwa Europejski Tydzień Sportu. W ramach obchodów zaplanowano szereg akcji sportowo- rekreacyjnych oraz spotkań z lokalnymi sportowcami. We wtorek 25 września naszą szkołę odwiedziła p. Natalia Leśniak- mistrzynią Polski w łucznictwie, wicemistrzyni świata. Opowiadała o początkach kariery, o swoim udziale w olimpiadzie w Londynie oraz o przygotowaniach do kwalifikacji olimpijskich TOKIO 2020. Pani Natalii serdecznie dziękujemy i życzymy wieku sukcesów sportowych.

 

Obszerniejsza fotorelacja na naszej stronie:

KOMUNIKATY

 ZASADY BEZPIECZEŃSTWA

W SIECI

 

******

KONKURSY!

 

28 kwietnia 2020 r.

 

16 kwietnia 2020 r.

*******

Wymagania edukacyjne i przedmiotowe:

kl. 1

kl. 2

kl. 3

kl. 4

kl. 5

kl. 6

kl. 7

kl. 8

*******

 

*******

 *****

*****

*******

CIEKAWE STRONY DLA UCZNIÓW