Wydarzenia 2018/2019

CZAS POŻEGNAŃ

Słowa piosenki “W życiu piękne są tylko chwile...” znakomicie oddają charakter uroczystości zakończenia roku szkolnego 2018/2019, która odbyła się wyjątkowo w środę 19 czerwca.

Czytaj więcej...

ENERGYLANDIA 2019

Dnia 17 czerwca, jak co roku, uczniowie naszej szkoły pod opieką wychowawców udali się na wycieczkę do Energylandii. To wyjątkowe miejsce, gdzie każdy może znaleźć coś dla siebie, zapewnić sobie dawkę adrenaliny i bardzo miło spędzić czas.  Na obszarze około 30 hektarów znajduje się kilkadziesiąt atrakcji podzielonych na 4 strefy: Bajkolandię; Strefę familijną; Strefę ekstremalną i Water Park. Wycieczka dostarczyła nam niezapomnianych przeżyć, wprowadziła wszystkich we wspaniały nastrój i klimat dobrej zabawy.

WYCIECZKA DO INWAŁDU

Dnia 10 czerwca 2019 r. uczniowie klas 0-I wybrali się na wycieczkę do Inwałdu. Naszym celem było zwiedzenie Parku Miniatur i zabawy na jego terenie. Park Miniatur to znakomite miejsce dla dzieci i dorosłych. Zgromadzone w jednym miejscu zminiaturyzowane zabytki świata były dla dzieci wielką atrakcją. W ciągu kilku godzin odbyły one podróż po Europie, Stanach Zjednoczonych, Egipcie, Polsce, Azji.

Czytaj więcej...

ZIELONA SZKOŁA 2019 - KARTKI Z PAMIĘTNIKA

 

 

Na zieloną szkołę wyjechaliśmy w środę 22 maja o godzinie 22.00. Byliśmy bardzo ciekawi tego, co nas spotka. Bagaże pakowaliśmy w strugach deszczu.

 

Czytaj więcej...

KOMUNIKATY

KONKURS INSPIRACJI

DO 31 STYCZNIA

2021 R.

******

04.01-17.01

FERIE ZIMOWE

******

******

KONKURSY!

marzec 2021 r.

*******

 *****

*****

*******

CIEKAWE STRONY DLA UCZNIÓW