FINAŁ AKCJI "BEZPIECZNE DZIECKO"

Dnia 09 maja 2017 roku w naszej szkole odbył się finał akcji "Bezpieczne dziecko". Uczniowie klas I-III Szkoły Podstawowej w Marcówce zaprezentowali program artystyczny pod hasłem: "KODEKS BEZPIECZNEGO PIERWSZAKA".


W projekcie uczestniczyli pierwszoklasiści z terenu naszej gminy. Źródłem wiedzy o bezpieczeństwie były dla nich książeczki pt. "Bezpieczne dziecko" ufundowane przez Wójta Gminy Zembrzyce Łukasza Palarskiego oraz spotkania z policjantami, które odbyły się we wszystkich szkołach podstawowych.
Na zakończenie programu zorganizowano konkurs plastyczny dla uczniów klas pierwszych pt. "Bezpieczne dziecko w szkole, w domu, w lesie, na wakacjach". Patronat nad konkursem objął Urząd Gminy w Zembrzycach oraz Komenda Powiatowa Policji w Suchej Beskidzkiej. Z każdej szkoły wyróżnione zostały 3 prace plastyczne, których autorzy otrzymali nagrody. Pozostali uczniowie otrzymali upominki za udział w konkursie.
Podczas tej uroczystości został również rozstrzygnięty konkurs plastyczny „Bezpieczna droga do szkoły”, w którym brali udział uczniowie kl. II-III. Dyplomy, nagrody rzeczowe oraz słodycze otrzymali autorzy 3 najciekawszych prac: Lena Pływacz kl. II - SP Tarnawa Dolna, Mateusz Kosek kl. - II SP Śleszowice oraz Piotr Łopata kl. III - SP Marcówka.

Serdeczne podziękowania składamy wszystkim gościom uczestniczącym w podsumowaniu akcji.

 

>> GALERIA <<

KOMUNIKATY

 

******

KONKURSY!

05 marca 2020 r.

 

17 marca 2020 r.

 

19 marca 2020 r.

*******

Wymagania edukacyjne i przedmiotowe:

kl. 1

kl. 2

kl. 3

kl. 4

kl. 5

kl. 6

kl. 7

kl. 8

*******

 

*******

 *****

*****

*******

CIEKAWE STRONY DLA UCZNIÓW