PODZIĘKOWANIA ZA WSPARCIE

Z okazji Światowego Dnia Misia, który odbył się 25 listopada uczniowie z naszej szkoły dołączyli do akcji charytatywnej „Podaruj misia”. Głównym organizatorem tej akcji jest Fundacja „Mam Marzenie”, która organizuje zbiórkę nowych pluszowych maskotek, gier, zabawek oraz materiałów plastycznych dla pacjentów oddziałów onkologicznych w całym kraju. Maskotki zakupione przez uczniów z naszej szkoły trafiły do dzieci z Krakowa. W podziękowaniu za okazane serce, otrzymaliśmy dyplom.

 /tekst: Jolanta Żmija/

KOMUNIKATY

 

******

KONKURSY!

05 marca 2020 r.

 

17 marca 2020 r.

 

19 marca 2020 r.

*******

Wymagania edukacyjne i przedmiotowe:

kl. 1

kl. 2

kl. 3

kl. 4

kl. 5

kl. 6

kl. 7

kl. 8

*******

 

*******

 *****

*****

*******

CIEKAWE STRONY DLA UCZNIÓW