SPOTKANIE Z MIKOŁAJEM

Tamaño letra:

Wizyta świętego Mikołaja w naszej szkole to jeden z  najbardziej oczekiwanych przez dzieci dni  w roku. Chociaż 6 grudnia za oknami niewiele było śniegu nastrój świąteczny w naszej szkole gościł od samego rana.Wszystkie dzieci z wielką niecierpliwością spoglądały w okna nasłuchując „Mikołajowych” dzwoneczków.

I tym razem Święty Mikołaj ich nie zawiódł. Tradycyjnie przyjechał do nas wozem strażackim w towarzystwie Elfa i Aniołka. Najmłodsi uczniowie przygotowali dla naszych gości specjalne powitanie. Recytując wiersze i śpiewając piosenki wyrażali swą radość z obecności tak niezwykłych gości. Zarówno mali jak i duzi otrzymali od Mikołaja wspaniałe prezenty i mieli możliwość zamienić z nim kilka słów. Zdjęcia zrobione z Mikołajem, będą wspaniałą pamiątką tego spotkania. DO ZOBACZENIA ZA ROK!

KOMUNIKATY******

KONKURSY!

marzec 2021 r.

*******

 *****

*****

*******

CIEKAWE STRONY DLA UCZNIÓW