SPOTKANIE Z MIKOŁAJEM

Wizyta świętego Mikołaja w naszej szkole to jeden z  najbardziej oczekiwanych przez dzieci dni  w roku. Chociaż 6 grudnia za oknami niewiele było śniegu nastrój świąteczny w naszej szkole gościł od samego rana.Wszystkie dzieci z wielką niecierpliwością spoglądały w okna nasłuchując „Mikołajowych” dzwoneczków.

I tym razem Święty Mikołaj ich nie zawiódł. Tradycyjnie przyjechał do nas wozem strażackim w towarzystwie Elfa i Aniołka. Najmłodsi uczniowie przygotowali dla naszych gości specjalne powitanie. Recytując wiersze i śpiewając piosenki wyrażali swą radość z obecności tak niezwykłych gości. Zarówno mali jak i duzi otrzymali od Mikołaja wspaniałe prezenty i mieli możliwość zamienić z nim kilka słów. Zdjęcia zrobione z Mikołajem, będą wspaniałą pamiątką tego spotkania. DO ZOBACZENIA ZA ROK!

KOMUNIKATY

 

******

KONKURSY!

05 marca 2020 r.

 

17 marca 2020 r.

 

19 marca 2020 r.

*******

Wymagania edukacyjne i przedmiotowe:

kl. 1

kl. 2

kl. 3

kl. 4

kl. 5

kl. 6

kl. 7

kl. 8

*******

 

*******

 *****

*****

*******

CIEKAWE STRONY DLA UCZNIÓW