ODBLASKOWY POKAZ MODY

Tamaño letra:

 

W ramach założeń VII edycji ogólnopolskiego projektu

"ODBLASKOWA SZKOŁA"

zorganizowaliśmy w naszej szkole niezwykły pokaz

"Odblaskowej Mody".

W pokazie wzięli udział uczniowie z klas I- VI oraz Z oddziału przedszkolnego. Odblaski, kamizelki, zwiewne spódniczki oraz inne ozdoby królowały na wybiegu. Uczniowie zaprezentowali bardzo pomysłowe stroje na różne okazje. Akcja miała na celu pokazanie, że noszenie odblasków poza zwiększeniem bezpieczeństwa może być również modne.

Nie było lepszej chwili aby docenić starania dzieci. Na koniec pokazu mody wszyscy uczniowie naszej szkoły otrzymali odblaskowe kamizelki i liczne gadżety, które nabyliśmy w ramach współpracy z bankiem PKOBP O/ Wadowice i O/Kraków. Sprawią one, że uczniowie naszej szkoły będą bezpieczni, bo widoczni dla kierujących pojazdami.

Uczestniczymy w akcji „Odblaskowa szkoła” i współpraca przynosząca TAKIE KORZYŚCI jest jak najbardziej oczekiwana. Dziękujemy naszym sponsorom – bankowi PKO BP i mamy nadzieję na dalszą współpracę.

KOMUNIKATY******

KONKURSY!

marzec 2021 r.

*******

 *****

*****

*******

CIEKAWE STRONY DLA UCZNIÓW