ODBLASKOWA SZKOŁA

Nasza szkoła po raz drugi przystępuje do konkursu Odblaskowa Szkoła. Celem konkursu, podobnie jak w latach poprzednich, jest zwiększenie aktywności w zakresie wyposażania uczniów w elementy odblaskowe. Pragniemy wykazać, iż szkoła nie tylko uczy, ale również dba o bezpieczeństwo swoich podopiecznych, zwłaszcza w drodze do i ze szkoły. W ubiegłym roku nasza szkoła przedsięwzięła szereg akcji, które propagowały idee bezpieczeństwa dzieci na drodze. W tym roku chcemy powtórzyć tę inicjatywę wzbogacając ją o nowe kreatywne rozwiązania. Zachęcamy również rodziców do dołączenia się do akcji. Dobro i bezpieczeństwo dzieci jest naszym wspólnym celem.

KOMUNIKATY

 

******

KONKURSY!

05 marca 2020 r.

 

17 marca 2020 r.

 

19 marca 2020 r.

*******

Wymagania edukacyjne i przedmiotowe:

kl. 1

kl. 2

kl. 3

kl. 4

kl. 5

kl. 6

kl. 7

kl. 8

*******

 

*******

 *****

*****

*******

CIEKAWE STRONY DLA UCZNIÓW