MINĄŁ KOLEJNY ROK NAUKI...

Tamaño letra:

Rok szkolny 2015/2016 dobiegł końca. Po dziesięciu miesiącach nauki uczniowie mogą odpocząć. W piątek 24 czerwca zabrzmiał ostatni dzwonek i rozpoczęły się wymarzone przez wszystkich uczniów wakacje!

W Szkole Podstawowej w Marcówce uroczystość zakończenia roku szkolnego rozpoczęła się Mszą Świętą o godzinie 09.00. Następnie zaproszeni goście, rodzice, nauczyciele i uczniowie udali się na salę gimnastyczną, gdzie odbyła się uroczysta akademia.

Po krótkim wystąpieniu p. Dyrektor poszczególni wychowawcy klas wręczyli swoim uczniom nagrody książkowe za wysokie wyniki w nauce. Następnie rozdano dyplomy i nagrody za udział w licznych konkursach. Wójt Gminy Zembrzyce p. Ł. Palarski, w imieniu stowarzyszenia LIS, wręczył bony na zakup książek lub artykułów sportowych uczniom /Emilii Mirocha, Dorocie Wadowskiej, Kamilowi Łach/, którzy osiągnęli w tym roku wysokie wyniki w nauce, wyróżniali się wysoką kulturą osobistą, reprezentowali szkołę w konkursach oraz uroczystościach szkolnych i środowiskowych. Korzystając z okazji pan Wójt podziękował p. Dyrektor, wszystkim nauczycielom, pracownikom szkoły oraz rodzicom za cały rok efektywnej współpracy oraz życzył słonecznych wakacji.

Kulminacyjnym punktem uroczystości była część artystyczna przygotowana przez uczniów kl. VI pod kierunkiem p. B. Bebak. Absolwenci zorganizowali na pożegnanie Galę Oskarów. Wszyscy nauczyciele, pracownicy szkoły, rodzice szóstoklasistów i zaproszeni goście mieli okazję przejść po czerwonym dywanie, aby odebrać statuetkę w indywidualnie dobranej kategorii.

Po zakończeniu akademii uczniowie po raz ostatni przed wakacjami spotkali się z wychowawcami w klasach.

DO ZOBACZENIA ZA DWA MIESIĄCE!!!

KOMUNIKATY******

KONKURSY!

marzec 2021 r.

*******

 *****

*****

*******

CIEKAWE STRONY DLA UCZNIÓW