FINAŁ PROGRAMU "BEZPIECZNE DZIECKO"

Tamaño letra:

Przez cały rok szkolny każda szkoła naszego powiatu realizowała główne założenia programu „Bezpieczne Dziecko”, m.in.: zapoznanie dzieci  z zasadami bezpiecznego poruszania się po drodze, bezpiecznej zabawy w szkole, w domu, na podwórku, w każdym czasie i miejscu. Wychowawcy odbyli pogadanki  na temat zagrożeń i unikania sytuacji trudnych, ćwiczyli umiejętność reagowania na nie. Policjanci podczas spotkań z uczniami klas pierwszych, tłumaczyli dzieciom, jak powinny zachowywać się na drodze, w domu, w szkole i na wakacjach, aby były bezpieczne. Każdy uczeń otrzymał książeczkę – przewodnik pt. „Bezpieczne dziecko”.

Program zakończył się konkursem plastycznym pt. „Bezpieczne dziecko w szkole, w domu, w lesie i na wakacjach” przeznaczonym dla pierwszoklasistów. Nieco starsi koledzy i koleżanki z klas II-III mogli wykazać się zdolnościami plastycznymi w konkursie pt. „Bezpieczeństwo w Ruchu Drogowym”.

 

 

 

W dniu 07 czerwca 2016 roku w Zespole Szkół w Zembrzycach odbyło się podsumowanie programu „Bezpieczne dziecko” organizowanego przez Komendę Powiatową Policji w Suchej Beskidzkiej.

 

 

Oczekując na wyniki konkursu obejrzeliśmy przedstawienie nt. bezpiecznego zachowania w domu i na drodze przygotowane przez pierwszoklasistów z Zembrzyc. Następnie autorzy wyróżnionych prac ze szkół naszej Gminy otrzymali, z rąk przedstawiciela Komendy Powiatowej Policji – p. Anny Gąsiorek-Rezler oraz Wójta Gminy Zembrzyce – p. Łukasza Palarskiego, nagrody rzeczowe.

Z naszej szkoły nagrody otrzymali: Marcelina Kot, Hubert Trączyk oraz Wiktoria Porębska. Za pośrednictwem wychowawcy drobne upominki przekazano również wszystkim pierwszakom, którzy brali udział w konkursie.

G R A T U L U J E M Y ! ! !

 

KOMUNIKATY******

KONKURSY!

marzec 2021 r.

*******

 *****

*****

*******

CIEKAWE STRONY DLA UCZNIÓW