TEATRZYK W NASZEJ SZKOLE

Dnia 30 marca aktorzy ze Studia Małych Form Teatralnych „ART – RE” zaprezentowali w naszej szkole przedstawienie pt. „Czerwony Kapturek”. Dzieci miały możliwość wystąpienia na scenie razem z aktorami i współtworzenia spektaklu, a także kreowania bajkowego świata, gdyż przedstawienie to było interaktywne.

 

Taka forma sceniczna bardzo odpowiadała szczególnie młodszym widzom, które bardzo przeżywały każdą scenę bajki. Humorystyczne dialogi połączone z wesołą zabawą sprawiły, że z twarzy uczniów przez cały dzień nie znikał uśmiech.

 

 

BARDZO DZIĘKUJEMY SPONSOROM

ZA PODEJMOWANIE INICJATYW

NA RZECZ UCZNIÓW NASZEJ SZKOŁY.

KOMUNIKATY

 

******

KONKURSY!

05 marca 2020 r.

 

17 marca 2020 r.

 

19 marca 2020 r.

*******

Wymagania edukacyjne i przedmiotowe:

kl. 1

kl. 2

kl. 3

kl. 4

kl. 5

kl. 6

kl. 7

kl. 8

*******

 

*******

 *****

*****

*******

CIEKAWE STRONY DLA UCZNIÓW