ZABAWA KARNAWAŁOWA

Tamaño letra:

Dnia 2 lutego odbyła się w naszej szkole zabawa karnawałowa. Podzielona została na dwie części.

Przed południem bawili się uczniowie klas 0-III. Na parkiecie pojawiły się księżniczki, rycerze, piraci, wiewiórka, Minionek, Pocahontas, motylki, Superman, Spiderman, diabełki, a nawet strażak.

 

Imprezę rozpoczęła zabawa ruchowa „Samolot”, w trakcie której dzieci doleciały do Brazylii – Rio de Janeiro, królestwa karnawału. W rytm gorącej samby utworzono korowód taneczny, podczas którego uczestnicy prezentowali swoje stroje karnawałowe. Były one tak piękne, że każde dziecko otrzymało słodki upominek przygotowany przez p. Dyrektor. Następnie wspólnie uczestniczyliśmy w licznych zabawach i tańcach integracyjnych. Nie zabrakło oczywiście konkursu tanecznego – „Taniec z balonikiem”, który cieszył się dużym zainteresowaniem. Dla wszystkich uczniów rodzice przygotowali słodki poczęstunek.  

 

Uczniowie klas IV-VI rozpoczęli zabawę po zakończeniu zajęć. Najpierw odbył się konkurs na „Karnawałowy strój ekologiczny” zorganizowany przez uczniów kl. VI. Uczestnicy konkursu wykazali się dużą wyobraźnią i pomysłowością. Projektanci wykorzystali w swoich pracach różnorodny ekologiczny materiał, dzięki czemu mogliśmy podziwiać strój: „Kosmity”, „Panny młodej” i „Rycerza”. Następnie wszyscy ruszyli w tany. Największe hity ostatnich lat sprawiły, że nikt nie podpierał ściany. Zorganizowanym zabawom integracyjnym towarzyszyły radosne okrzyki i salwy śmiechu. Po godzinie 15.30 zadowoleni i pełni wrażeń uczniowie wrócili do swoich domów.

KOMUNIKATY******

KONKURSY!

marzec 2021 r.

*******

 *****

*****

*******

CIEKAWE STRONY DLA UCZNIÓW