KONKURS RÓŻAŃCOWY

Tamaño letra:

 

Kolejny raz w naszej szkole, w miesiącu październiku został przeprowadzony konkurs na: „Najciekawszy różaniec”. Bardzo wielu uczniów przystąpiło do konkursu i przygotowało swój własnoręcznie /lub z pomocą Rodziców/ wykonany różaniec.

 

 

Wśród prac znalazły się różańce wykonane z naturalnych surowców takich jak: owoce leśne i ogrodowe /kasztany, żołędzie, szyszki, czerwony głóg, jarzębina/, produkty żywnościowe /chrupki śniadaniowe, masa piernikowa, pianka cukrowa i makaron/ oraz surowce plastyczne /masa solna, modelina, bibuła i materiały krawieckie/.

 

 

Dnia 6 listopada komisja konkursowa oceniła wykonane przez uczniów różańce. Przy ocenie brano pod uwagę pomysł oraz surowiec. Wszystkie prace zachwycały starannością i potencjałem włożonej pracy oraz zaangażowania twórczego naszych uczniów.

 

GRATULUJEMY WSZYSTKIM UCZESTNIKOM KONKURSU, gdyż wszyscy są zwycięzcami. Każdy  został nagrodzony symbolicznym upominkiem i słodkościami. Na szczególne wyróżnienie zasługują różańce wykonane z piernika, kolorowego makaronu, pianki cukrowej, szyszek, żołędzi i korka.

Dziękujemy za zaangażowanie i zapał włożony w prace i życzymy, aby piękno i głębia modlitwy różańcowej, przynosiły obfite owoce w codziennym uczniowskim trudzie oraz kształtowały krajobraz miłości w naszych Rodzinach.

KOMUNIKATY******

KONKURSY!

marzec 2021 r.

*******

 *****

*****

*******

CIEKAWE STRONY DLA UCZNIÓW