DZIEŃ NAUCZYCIELA

Tamaño letra:

Dzień 14 października to szczególna data. W tym dniu świętujemy Dzień Edukacji Narodowej, powszechnie nazywany Dniem Nauczyciela. To właśnie w tym uroczystym dniu uczniowie mają okazję podziękować pedagogom za ciężką pracę i wysiłek włożony w ich edukację.  

 

Organizacja pracy w tym dniu w naszej szkole była inna niż zwykle. Najpierw nauczyciele spotkali się ze swoimi wychowankami w klasie. Następnie  Grono Pedagogiczne, pracownicy szkoły, uczniowie, przedstawiciele Rady Rodziców spotkali się z zaproszonymi gośćmi, wśród których nie zabrakło Wójta Gminy Zembrzyce – p. Łukasza Palarskiego, a także nauczycieli – emerytów.

Punktem kulminacyjnym tego dnia była uroczysta akademia, podczas której uczniowie klas starszych zaprezentowali, przygotowane pod kierunkiem p. Sz. Pietrusy,  przedstawienie pełne zabawnych sytuacji z życia szkoły. Uroczystość uświetnił występ zespołu „Jagódki” w odświeżonym składzie.

Na zakończenie, wraz z wyrazami wdzięczności, każdy nauczyciel otrzymał symboliczną różę, pięknie wykonaną zakładkę do książki, jak również podziękowania Pani Dyrektor.

W tym roku Nagrodę Wójta otrzymała p. Renata Krzystoń, natomiast Nagrody Dyrektora otrzymali: p. Beata Bebak, p. Barbara Rusin, p. Jolanta Fidelus, p. Monika Bączek, p. Szymon Pietrusa, p. Małgorzata Janik oraz p. Józef Porębski.

Wszystkim nauczycielom życzymy satysfakcji z pracy z dziećmi i młodzieżą, radości z odkrywania ich talentów i uzdolnień, dumy z sukcesów wychowanków oraz twórczego zapału do podejmowania nowych wyzwań.

/Zapraszamy do GALERII ZDJĘĆ./

KOMUNIKATY******

KONKURSY!

marzec 2021 r.

*******

 *****

*****

*******

CIEKAWE STRONY DLA UCZNIÓW