Wydarzenia 2015/2016

MINĄŁ KOLEJNY ROK NAUKI...

Rok szkolny 2015/2016 dobiegł końca. Po dziesięciu miesiącach nauki uczniowie mogą odpocząć. W piątek 24 czerwca zabrzmiał ostatni dzwonek i rozpoczęły się wymarzone przez wszystkich uczniów wakacje!

W Szkole Podstawowej w Marcówce uroczystość zakończenia roku szkolnego rozpoczęła się Mszą Świętą o godzinie 09.00. Następnie zaproszeni goście, rodzice, nauczyciele i uczniowie udali się na salę gimnastyczną, gdzie odbyła się uroczysta akademia.

Czytaj więcej...

W ENERGYLANDII

Dnia 16 czerwca uczniowie kl. I-VI uczestniczyli w szkolnej wycieczce integracyjno-edukacyjnej do Parku Rozrywki „Energylandia” w Zatorze. Koszty związane z organizacją wyjazdu pokrył Urząd Gminy Zembrzyce oraz Rada Rodziców SP Marcówka. Ideą przewodnią wycieczki była edukacja poprzez rozrywkę, wypoczynek i zabawę.

Czytaj więcej...

DZIEŃ RODZINY

Dnia 12 czerwca, w piękną, słoneczną niedzielę na podwórku przy szkole miał miejsce Dzień Rodziny, połączony z akcją „Postaw na Rodzinę”. Nad organizacją i przebiegiem imprezy czuwała p. Dyrektor, Nauczyciele, Pracownicy szkoły oraz Rada Rodziców. Głównym celem zorganizowanej uroczystości było pogłębienie więzi emocjonalnej między członkami rodzin.

Czytaj więcej...

BEZPIECZNA JAZDA

Uczniowie klasy czwartej uczestniczyli w programie „Bezpieczna jazda. Karta rowerowa – moje pierwsze prawo jazdy!”.  Był to program skierowany do uczniów szkół podstawowych oraz nauczycieli i miał za zadanie propagowanie wiedzy na temat zasad ruchu drogowego oraz zwiększanie świadomości w zakresie bezpieczeństwa na drodze. Za jego pośrednictwem uczniowie poszerzyli wiedzę nt. bezpiecznego poruszania się po drogach i jeszcze lepiej przygotowali się do egzaminu na kartę rowerową.

Czytaj więcej...

KOMUNIKATY

KONKURS INSPIRACJI

DO 31 STYCZNIA

2021 R.

******

04.01-17.01

FERIE ZIMOWE

******

******

KONKURSY!

marzec 2021 r.

*******

 *****

*****

*******

CIEKAWE STRONY DLA UCZNIÓW