ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO

Tamaño letra:

Po dziesięciu miesiącach wytężonej pracy uczniowie doczekali się wreszcie wakacji. W piątek, 26 czerwca 2015 r., w naszej szkole odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego 2014/2015. Po mszy św. wszyscy zgromadzili się w sali gimnastycznej, aby podsumować mijający rok i odebrać świadectwa oraz nagrody.

Na uroczystość przybyli zaproszeni goście: p. E. Paleczna – kierownik GZOFS, p. G. Józefowski– przedstawiciel Stowarzyszenia Nasza Gmina „LIS”, p. H. Porębska – sołtys wsi Marcówka, przedstawicielki Stowarzyszenia  Bractwo Zbójników spod Babiej Góry wraz z Gaździnami z Marcówki oraz Rodzice.

Na początek głos zabrała p. Dyrektor, która przywitała wszystkich obecnych gości, nauczycieli, pracowników obsługi oraz dzieci.  W swoim wystąpieniu p. R. Krzystoń podziękowała gronu pedagogicznemu i pracownikom obsługi za owocną współpracę oraz pogratulowała uczniom osiągniętych wyników w nauce, przestrzegając przed wakacyjnymi zagrożeniami oraz życząc udanego wypoczynku.

Następnie p. Dyrektor wraz z wychowawcami wręczyła świadectwa z paskiem oraz nagrody książkowe najlepszym uczniom naszej szkoły.

W dalszej części uroczystości uczniowie otrzymali nagrody książkowe oraz dyplomy uznania za sukcesy w konkursach międzyszkolnych, powiatowych i ogólnopolskich, za aktywność oraz pracę na rzecz szkoły.

W tym roku Stowarzyszenie Nasza Gmina „LIS” przyznała bony pieniężne następującym uczniom: Wiktorii Kukuc, Agnieszce Ogarek, Filipowi Głuc i Annie Jacosek.

Po zakończeniu części oficjalnej wychowawcy wraz ze swoimi uczniami udali się do klas, gdzie odbyła się dalsza część zakończenia roku, podczas której dzieci otrzymały świadectwa ukończenia danej klasy. Przed rozpoczęciem wakacji, nauczyciele przeprowadzili ostatnią godzinę wychowawczą, podczas której przestrzegali uczniów przed niebezpieczeństwami grożącymi podczas wakacji oraz przekazywali cenne wskazówki jak bezpiecznie zachowywać się podczas wypoczynku letniego.

Wszystkim życzymy bezpiecznych, pięknych, gorących, pełnych przygód wakacji. Niech słońce napełni Was energią, abyście za dwa miesiące - wypoczęci, opaleni i radośni - wrócili do szkoły.

/Zapraszamy do GALERII ZDJĘĆ./


KOMUNIKATY******

KONKURSY!

marzec 2021 r.

*******

 *****

*****

*******

CIEKAWE STRONY DLA UCZNIÓW