PORANEK WIELKANOCNY

 

We wtorek 31 marca w naszej szkole odbył się PORANEK WIELKANOCNY. Uczniowie klasy VI i V przygotowali misterium słowno - muzyczne zatytułowane „Przez Krzyż do chwały zwycięstwa”, które miało niezwykły charakter zadumy i modlitwy. Pięknie recytowane teksty i utrzymane w klimacie Wielkiego Tygodnia pieśni religijne tworzyły niepowtarzalny klimat spotkania Paschalnego. Zapalone świece, złożone pod krzyżem i wizerunkiem cierpiącego Zbawiciela oddawały nastrój nadchodzących wydarzeń Triduum Paschalnego.

 

Po obejrzeniu przygotowanego montażu słowno-muzycznego, odbyło się świąteczne śniadanie dla całej społeczności szkolnej. Pani Dyrektor, zadbała o każdy szczegół, aby to spotkanie przy stole wychowywało naszych uczniów do właściwego przeżywania i odpowiedniego przygotowywania świąt w rodzinie. Nie zabrakło jajka, symbolu życia i świątecznej babki. Wszystkiego dopełniły płynące z głębi serca słowa życzeń składanych sobie nawzajem. Takie chwile budują i wychowują młodego człowieka. Stają się fundamentem właściwego kształtowania osobowości i kultury. Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania „Poranka wielkanocnego”.

/Zapraszamy do GALERII ZDJĘĆ./

 

KOMUNIKATY

 

******

KONKURSY!

05 marca 2020 r.

 

17 marca 2020 r.

 

19 marca 2020 r.

*******

Wymagania edukacyjne i przedmiotowe:

kl. 1

kl. 2

kl. 3

kl. 4

kl. 5

kl. 6

kl. 7

kl. 8

*******

 

*******

 *****

*****

*******

CIEKAWE STRONY DLA UCZNIÓW