KONCERT WALENTYNKOWY

 

Dnia 12 lutego w naszej szkole odbył się Koncert Walentynkowy. W tym dniu uczniowie naszej szkoły okazywali sobie sympatię, obdarowując swoich dobrych przyjaciół i znajomych.

Przez tydzień uczniowie przygotowywali kolorowe, papierowe serduszka, kartki z życzeniami i wkładali je do wykonanej specjalnie na ten cel „Poczty Walentynka”. Podczas koncertu walentynki były wręczane adresatom, a do nich dołączony był muzyczny prezent przygotowany przez uczniów kl. I-VI.

 

 

„Gościliśmy” zatem zespół Blue Cafe, zespół Weekend, Króla Juliana z przyjaciółmi, Zakochanego Tulipana, Justina Biebera oraz Albano i Romine Power. Na zakończenie każdy wykonawca otrzymał słodki upominek oraz wspólnie z uczniami kl. II-III zatańczyliśmy układ taneczny do piosenki "Chocolade".

/Zapraszamy do GALERII ZDJĘĆ./

 

KOMUNIKATY

 

******

KONKURSY!

05 marca 2020 r.

 

17 marca 2020 r.

 

19 marca 2020 r.

*******

Wymagania edukacyjne i przedmiotowe:

kl. 1

kl. 2

kl. 3

kl. 4

kl. 5

kl. 6

kl. 7

kl. 8

*******

 

*******

 *****

*****

*******

CIEKAWE STRONY DLA UCZNIÓW