PORA NA KARNAWAŁ

Tamaño letra:

Pierwsze pięć miesięcy nauki już za nami. Każdy pracował na miarę swoich możliwości i choć efekty starań nie są do końca zadowalające, to jednak wszyscy zasłużyli na odrobinę tanecznego szaleństwa.

Czas karnawału to czas zabaw szkolnych. Dzieci z radością czekają na ten dzień. W naszej szkole zabawa karnawałowa odbyła się 3 lutego.

 

 

 

Przed południem najmłodsi wspólnie bawili się przy największych hitach muzyki tanecznej.

/Zapraszamy do GALERII ZDJĘĆ./

 

 

 

W samo południe rozpoczął się konkurs na Miss i Mistera Szkoły zorganizowany przez Samorząd Uczniowski. W eliminacjach wzięło udział 8 uczniów z klas starszych. Kandydaci prezentowali się w trzech kategoriach: strój celebryty, wymarzony zawód oraz strój wieczorowy. Nie zabrakło oczywiście pytań, w których uczestnicy wyrażali swoje opinie nt. różnych dziedzin życia.

Tegoroczne jury, w składzie: p. J. Fidelus, p. T. Orgal i p. M. Bączek, miało trudny wybór, ponieważ wszyscy byli wyśmienicie przygotowani.

Oto wyniki wyborów:

Miss Szkoły: WIKTORIA KUKUC

Mister Szkoły: KONRAD PORĘBSKI

I Vice miss: DOROTA WADOWSKA

I Vice mister: PATRYK WRÓBEL

II Vice miss: PATRYCJA KIEŁBUS

II Vice mister: KONRAD KRZYSZTOŃ

G R A T U L U J E M Y ! ! !

/Zapraszamy do GALERII ZDJĘĆ./

 

 

Z wybiciem godziny 13:00 wszyscy uczniowie zebrali się na sali gimnastycznej, aby uczestniczyć w zajęciach „ZUMBY”. Świetną zabawę gwarantowali profesjonalni trenerzy.

/Zapraszamy do GALERII ZDJĘĆ./

 

 

Na zakończenie każdy uczeń skorzystał z zaproszenia na ciepły posiłek.

Przed wyjściem do domu wszyscy otrzymali zestaw słodkich niespodzianek przygotowanych przez Radę Rodziców oraz soczki i napój czekoladowy ufundowany przez firmę Maspex – Wadowice.

SERDECZNIE DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM

ZA POMOC W ORGANIZACJI ZABAWY.

 

KOMUNIKATY******

KONKURSY!

marzec 2021 r.

*******

 *****

*****

*******

CIEKAWE STRONY DLA UCZNIÓW