DLA BABCI I DZIADKA

Tamaño letra:

Kocham mocno Babcię, Dziadka – to nie żart moi mili
Dzisiaj im życzenia składam, by 100 latek jeszcze żyli”.

Święto Babci i Dziadka to dzień niezwykły, nie tylko dla dzieci, ale przede wszystkim dla Babć i Dziadków. To dzień pełen uśmiechów, wzruszeń, łez i radości. 

Babcia i Dziadek to bardzo ważne osoby w życiu każdego dziecka, dlatego w tym szczególnym dniu uczniowie naszej szkoły pamiętali o nich. Licznie przybyli goście z niecierpliwością czekali na rozpoczęcie występu swoich wnucząt. Na twarzach dzieci widać było ogromną radość oraz skupienie.

Najpierw wnuczęta wierszem i piosenką złożyli swoim Babciom, Dziadkom najserdeczniejsze życzenia oraz wyrazili wdzięczność za ich miłość i oddanie.  Wręczyli im własnoręcznie wykonane upominki. Następnie zebrani goście obejrzeli przedstawienie pt. „Brzydkie kaczątko”. Babcie i Dziadkowie z dumą patrzyli na swoje wnuczęta, które włożyły wiele wysiłku w to, aby jak najlepiej wyrazić swoją miłość i szacunek.

Kulminacyjnym punktem uroczystości była wspólna zabawa taneczna babć, dziadków i wnucząt. Prowadzący ją DJ prezentował zarówno największe przeboje 2014 roku,  jak i utwory, które zaproszeni gości znali ze swej młodości.

Mamy nadzieję, że ten dzień na długo pozostanie w pamięci zarówno dzieci jak również babć i dziadków!

/Zapraszamy do GALERII ZDJĘĆ./

 

KOMUNIKATY******

KONKURSY!

marzec 2021 r.

*******

 *****

*****

*******

CIEKAWE STRONY DLA UCZNIÓW