BOŻONARODZENIOWE SZOPKI

Tamaño letra:

 

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia w naszej szkole został zorganizowany konkurs na najładniejszą i najciekawszą szopkę. Konkurs spotkał się z dużym zaangażowaniem dzieci i całych Rodzin. Prace były naprawdę ciekawe, pomysłowe i bardzo staranne.

 

Na szczególne wyróżnienie zasługuje szopka wykonana z makaronu przez Dorotę Wadowską i Amelkę Kęsek oraz piękna przestrzenna praca Wiktorii Kukuc i Patrycji Kiełbus. Do konkursu zostało zgłoszonych 13 prac, które zostały nagrodzone podczas jasełek - 11 stycznia. Nagrody w postaci pięknych albumów wręczył dzieciom ks. proboszcz Jan Kapusta.

Ponadto kilka  prac wzięło udział w Konkursie Powiatowym w Budzowie. W niedzielę, 19 stycznia, mali twórcy z rąk pana Starosty otrzymali pamiątkowe dyplomy i upominki.

Wszystkim uczestnikom konkursu dziękujemy za udział i wyobraźnię serca tkaną talentami rąk. Życzymy, aby atmosfera Bożego Narodzenia wypełniała Wasze serca i rozniecała w nich pragnienie dzielenia się pięknem i dobrem z innymi. Zapraszamy też do udziału w kolejnej edycji tego konkursu. Niech w Waszych głowach rosną kolejne, piękne pomysły.

/Zapraszamy do GALERII ZDJĘĆ./

 

KOMUNIKATY******

KONKURSY!

marzec 2021 r.

*******

 *****

*****

*******

CIEKAWE STRONY DLA UCZNIÓW