ŚPIEWAĆ KAŻDY MOŻE...

 

Jednym z priorytetów w naszej szkole jest wychowanie patriotyczne dzieci i młodzieży poprzez organizację akademii z okazji świąt narodowych, popularyzowanie tradycji śpiewania pieśni patriotycznych oraz pielęgnowanie kulturowego dziedzictwa narodowego.

 

W środę, 12 listopada, uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w III edycji Ogólnopolskiej Akcji ,,Rozśpiewana Przerwa - Patriotyczne Śpiewanie”.  W tym dniu w czasie przerwy na korytarzu zamiast rozmów i hałasów miło było posłuchać i włączyć się do wspólnego śpiewania polskich pieśni patriotycznych.

 

KOMUNIKATY

 

******

KONKURSY!

05 marca 2020 r.

 

17 marca 2020 r.

 

19 marca 2020 r.

*******

Wymagania edukacyjne i przedmiotowe:

kl. 1

kl. 2

kl. 3

kl. 4

kl. 5

kl. 6

kl. 7

kl. 8

*******

 

*******

 *****

*****

*******

CIEKAWE STRONY DLA UCZNIÓW