ŚWIĘTO KOMISJI EDUKACJI NARODOWEJ

Tamaño letra:

Tegoroczny Dzień Nauczyciela przebiegał, jak zawsze, w miłej, serdecznej i pełnej wdzięczności atmosferze. Gościliśmy wójta Gminy Zembrzyce - p. E. Stypułę, Sekretarz Gminy - p. D. Smyrak. Jak co roku miło było nam również powitać w naszych progach panie nauczycielki – emerytki w osobach: p. Janiny Koziołek, p. Zofii Miśkowiec i p. Barbary Pindel.

Nasza sala gimnastyczna, tego dnia, zamieniła się w scenę teatralną, na której prezentowali swój kunszt aktorski uczniowie, przedstawiając zebranym bajkę pt. „Brzydkie kaczątko”.  Spektakl przygotowany był  przez  panie – J. Fidelus i M. Bączek. Pięknie prezentowały się dzieci w strojach dopracowanych w każdym szczególe.

W drugiej części uroczystości pan Wójt wyraził słowa uznania dla pani Dyrektor za pracę i zaangażowanie w sprawy całej społeczności szkolnej, przekazując jej nagrodę.

Następnie pani Dyrektor wręczyła nagrody dla nauczycieli i pracowników szkoły. Słowa podziękowań skierowała również przewodnicząca  Rady Rodziców – p.  Edyta Wróbel. Rodzice współpracują z dyrekcją,  nauczycielami  i taka owocna współpraca przynosi wymierne efekty dla najważniejszych zainteresowanych – uczniów.

Na zakończenie zebrani nauczyciele i pracownicy szkoły wysłuchali życzeń, które skierowali do nich uczniowie w słowach piosenki „To dzięki wam...”.

/Zapraszamy do GALERII ZDJĘĆ./

 

KOMUNIKATY******

KONKURSY!

marzec 2021 r.

*******

 *****

*****

*******

CIEKAWE STRONY DLA UCZNIÓW