Wydarzenia 2014/2015

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO

Po dziesięciu miesiącach wytężonej pracy uczniowie doczekali się wreszcie wakacji. W piątek, 26 czerwca 2015 r., w naszej szkole odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego 2014/2015. Po mszy św. wszyscy zgromadzili się w sali gimnastycznej, aby podsumować mijający rok i odebrać świadectwa oraz nagrody.

Czytaj więcej...

POŻEGNANIE SZÓSTOKLASISTÓW

 

Dnia 25 czerwca odbyło się zakończenie nauki przez uczniów kl. VI. Uroczystość swoją obecnością uświetniło wielu gości, m.in. Wójt Gminy Zembrzyce – p. Łukasz Palarski, p. Janina Koziołek - radna, Rodzice uczniów oraz przedstawiciele Rady Rodziców.

Czytaj więcej...

PREZENTUJEMY SIĘ NA FORUM

 

 

Uczniowie naszej szkoły – SP w Marcówce, brali udział w II edycji projektu „Czysta Małopolska”.

Uczennica kl. VI Wiktoria Kukuc została finalistką Etapu Rejonowego Konkursu Plastycznego dla dzieci i uczniów „Dbajmy o czyste powietrze, wodę i glebę”.

 

 

 

Czytaj więcej...

RABKOLAND ZDOBYTY!

Czwartoklasiści ze Szkoły Podstawowej w Marcówce wzięli udział w konkursie plastycznym, którego myślą przewodnią  było hasło: „Magiczna mapa Rabkolandu".

Zadaniem uczestników było stworzenie magicznej mapy Rabkolandu z najciekawszymi atrakcjami Parku oraz nowościami, które zagoszczą w nim w najbliższym sezonie.

Czytaj więcej...

KOMUNIKATY

KONKURS INSPIRACJI

DO 31 STYCZNIA

2021 R.

******

04.01-17.01

FERIE ZIMOWE

******

******

KONKURSY!

marzec 2021 r.

*******

 *****

*****

*******

CIEKAWE STRONY DLA UCZNIÓW