Wydarzenia 2013/2014

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO

Za nami kolejny rok szkolny. Jak każdy rok, także i ten kończy się podsumowaniem naszej pracy oraz naszych osiągnięć dydaktycznych i wychowawczych. Podczas uroczystego zakończenia roku szkolnego p. Dyrektor wraz z wychowawcami wręczyła najlepszym uczniom świadectwa z wyróżnieniem oraz nagrody książkowe za wysokie wyniki w nauce i wzorowe zachowanie.

Czytaj więcej...

POŻEGNANIE SZÓSTOKLASISTÓW

Dnia 26 czerwca 2014 r. odbyło się uro­czy­ste poże­gna­nie klas szó­stych. Edu­ka­cję w naszej szkole szczę­śli­wie zakoń­czyło 14 uczniów. Wśród zaproszonych gości był Wójt Gminy Zembrzyce – p. Eugeniusz Stypuła oraz kierownik GZOFS – p. Elżbieta Paleczny. Nie zabrakło także rodziców,  p. Dyrektor, nauczycieli i pracowników obsługi.

Czytaj więcej...

WYCIECZKA DO KINA

Dnia 16 czerwca  2014 r.  odbyła się wycieczka do kina Cinema City w Krakowie. Uczestniczyli w niej uczniowie z klas IV, V i VI.

Głównym celem wycieczki było obejrzenie filmu w 3D pt. „Czarownica”. Była to piękna bajka, w której, jak to zwykle w bajkach bywa, dobro walczyło ze złem i oczywiście wszystko dobrze się skończyło.

Czytaj więcej...

W BACÓWCE

 

Dnia 10 czerwca wszyscy uczniowie naszej szkoły wraz z nauczycielami wzięli udział w pieszej wycieczce turystycznej. Celem wyprawy była pięknie położona „Bacówka”, którą udostępnił nam p. Stanisław Sala.

 

Czytaj więcej...

KOMUNIKATY

 

Wymagania edukacyjne i przedmiotowe:

kl. 1

kl. 2

kl. 3

kl. 4

kl. 5

kl. 6

kl. 7

kl. 8

*******

 

*******

 *****

*****

*******

CIEKAWE STRONY DLA UCZNIÓW