VII BIEG LEŚNY

BIEGACZE NA START!

W niedzielę, 26.V.2013 r., o godzinie 15.00 odbył się VII Bieg Leśny koroną gór Marcówki, w ramach ogólnopolskiej akcji „Polska biega”. Organizatorami akcji byli nauczyciele i rodzice Szkoły Podstawowej w Marcówce. Głównym koordynatorem, jak co roku, była p. Katarzyna Targosz.

 

 

 

 

Sponsorami nagród byli: lokalni przedsiębiorcy – Państwo Salowie, Krzystoniowie, Mirochowie, Basiurowie, Wróblowie, Lorkowie, J.A. Englot, a także Nadleśnictwo Sucha, Firma Maspex, Hurtownia Cytrus, Urząd Gminy w Zembrzycach – Gminne Centrum Kultury i Czytelnictwa.

 

Swoją fachową pomocą służyli również, jak co roku – rodzice i strażacy z Marcówki, zabezpieczając trasę biegu oraz p. Renata Potoczna – pielęgniarka.

W biegu wzięło udział 107 uczestników m.in. z Tarnawy Dolnej, Makowa Podhalańskiego, Stanisławia, Zawoi i Zembrzyc.

Dyplomy, medale, statuetki i  puchary wręczali: p. Eugeniusz Stypuła – wójt Gminy Zembrzyce; p. Łukasz Palarski – przewodniczący Rady Gminy oraz radni: p. Janina Koziołek i p. Jerzy Kulak, którzy aktywnie odpowiedzieli na nasze zaproszenie.

 

TRASA  około 1 km – GRUPA MALUCHY

 

 

Dziewczynki

I – OLIWIA TRĄCZYK

II – ZUZANNA GŁUC

III – KINGA KOS

 

 

 

 

Chłopcy              

I – SZYMON WRÓBEL

II – PIOTR ŁOPATA

III – JAKUB MRUC

 

 

 

 

TRASA około 1,3 km – UCZNIOWIE KL. I-III  

 

 

Dziewczynki

I – JUSTYNA PAJĄK

II – PATRYCJA KIEŁBUS

III – AMELIA SALA

 

 

 

 

Chłopcy

I –  KRYSTIAN MIROCHA

II – KONRAD MIREK

III – PATRYK WRÓBEL

 

 

 

 

TRASA 6,5 km  - UCZNIOWIE KL. IV - VI

 

 

Dziewczynki

I – NATALIA PORĘBSKA

II – KAROLINA KASPRZYCKA

III – WIKTORIA KUKUC  i AGNIESZKA OGAREK

 

 

 

 

Chłopcy

I – MICHAŁ KORCZAK

II – MATEUSZ FIJAŁKOWSKI

III – KAMIL TRĄCZYK

 

 

 

 

TRASA 6,5 km  - UCZNIOWIE GIMNAZJUM

 

 

Dziewczynki

I – NATALIA KORCZAK

II – KLAUDIA ZGUDZIAK

III – NATALIA PALECZNA

 

 

 

 

Chłopcy

I – RAFAŁ PORĘBSKI

II – KRZYSZTOF TRZOP

III – KONRAD BRAŃKA

 

 

 

 

TRASA 6,5  km – MŁODZIEŻ SZKÓŁ ŚREDNICH i DOROŚLI

 

 

 

KOBIETY

I – DOROTA SARAPATA

 

 

 

 

 

 

MĘŻCZYŹNI

I – MICHAŁ STĘPIEŃ

 

 

 

 

 

 

 

TRASA 10 km – MŁODZIEŻ SZKÓŁ ŚREDNICH i DOROŚLI

 

 

 

MĘŻCZYŹNI

I – WOJCIECH MACIĄŻKA

II – ŁUKASZ PALECZNY

III – JANUSZ DOBOSZ

 

 

 

 

NAJSTARSZY UCZESTNIK BIEGU

PAN JANUSZ SUWADA

NAJMŁODSZY UCZESTNIK BIEGU

JASIU MATUSZEK  /1 ROCZEK/

 

 

 

 

ZAPRASZAMY  ZA  ROK!!!


/Zapraszamy do GALERII ZDJĘĆ./

 

KOMUNIKATY


******

KONKURSY!

22 września 2020 r.

*******

 *****

*****

*******

CIEKAWE STRONY DLA UCZNIÓW