KOLĘDA MISYJNA 2015

 

Deszczowa aura nie zniechęciła kolędników misyjnych, którzy wyruszyli 28 grudnia, aby mieszkańcom Marcówki ogłosić radosną nowinę o Nowonarodzonym Dzieciątku.

 

 

Dzieci podzielone na cztery kilkuosobowe grupy pod opieką dorosłych odwiedzali rodziny naszej miejscowości przedstawiając krótką scenkę, śpiewając kolędy i składając życzenia noworoczne. Na pamiątkę zostawiano w domach gwiazdki przypominające o tym, że na świecie jest wielu ludzi nieznających Boga, potrzebujących wsparcia i pomocy. Łącznie zebrano 2.196, 77 zł, które w całości zostaną przekazane na potrzeby dzieci w krajach misyjnych.

Z siostrą Alicją kolędowali: Marcelina Kot, Kinga Kos, Wiktor Łukasik, Szymon Fijałkowski, Szymon Wróbel oraz Mateusz Kos.

Z p. Barbarą Rusin wędrowali: Jaś Orda, Jakub Mruc, Julia Zgudziak, Dawid Porębski, Piotrek Łopata, Dawid Marek, Mateusz Porębski i Adrian Mirocha

Z p. Moniką Bączek  na trasę kolędniczą wyruszyli: Zuzia Głuc, Aleksandra Franik, Anna Jacosek, Michał Wadowski oraz Patryk Bucała.

Z p. Jolantą Żmija radosną nowinę głosili: Wiktoria Porębska, Kamil Łach, Mateusz Stanowski, Dominik Stawowy, Dorota Wadowska i Patryk Wróbel.

 

WSZYSTKIM MIESZKAŃCOM MARCÓWKI

BARDZO DZIĘKUJEMY ZA OKAZANĄ GOŚCINNOŚĆ

ORAZ OTWARTE DRZWI SERC.

 


/Zapraszamy do GALERII ZDJĘĆ./

KOMUNIKATY


******

KONKURSY!

22 września 2020 r.

*******

 *****

*****

*******

CIEKAWE STRONY DLA UCZNIÓW