KOLĘDA MISYJNA 2013

„Radość chrześcijańska, jeśli jest prawdziwa, staje się darem dla drugich”. O tym przypominali Kolędnicy Misyjni śpiewając kolędy i prezentując krótką scenkę w odwiedzanych rodzinach.

W tym roku już po raz ósmy uczniowie naszej szkoły oraz absolwenci, 27 grudnia wyruszyli, by zanieść Dobrą Nowinę mieszkańcom Marcówki.

 

 

Grupa p. B. Rusin:

Szymon Fijałkowski, Oliwia Trączyk, Patrycja Kiełbus, Patryk Bucała, Patryk Wróbel, Konrad Krzystoń, Gabriela Dragosz, Magdalena Wróbel, Jakub Franik, Anna Mamcarczyk, Mateusz Grych, Mateusz Fijałkowski i Kamil Trączyk.

 

/Zapraszamy do GALERII ZDJĘĆ./

 

 

 

Grupa p. J. Fidelus:

Mateusz Stanowski, Konrad Mirek, Kamil Zgudziak, Anna Marek, Natalia Porębska, Tomasz Korczak, Damian Łukasik i Justyna Łukasik.

 

 

 

 

Grupa p. M. Bączek:

Aleksandra Franik, Anna Jacosek, Michał Wadowski, Dorota Wadowska, Agnieszka Ogarek, Ewelina Pilszak, Wiktoria Kukuc, Dawid Porębski, Michał Korczak, Natalia Korczak i Anita Mirocha.

 

/Zapraszamy do GALERII ZDJĘĆ./

 

 

Jesteśmy wdzięczni za tak dużą otwartość mieszkańców i serdeczne przyjęcie. Wiele rodzin rok rocznie na nas czeka.

W sumie zebraliśmy 1.890,50 zł i 10 dolarów, które przekazaliśmy do Wydziału Misyjnego, aby wspomóc dzieci w krajach misyjnych. Jesteśmy wdzięczni wszystkim,  którzy już po raz kolejny nie zawiedli, tak pięknie i hojnie włączyli się w to dzieło.

Wszystkich kolędników zapraszamy na coroczne spotkanie, które w tym roku odbędzie się 18 stycznia w Niegowici.

 

KOMUNIKATY


******

KONKURSY!

22 września 2020 r.

*******

 *****

*****

*******

CIEKAWE STRONY DLA UCZNIÓW