ORGANIZACJA ROZPOCZĘCIA ROKU SZKOLNEGO 2020/2021

Tamaño letra:

Szanowni Rodzice!

Dnia 01 września 2020 r. rozpoczynamy nowy rok szkolny 2020/2021 w trybie stacjonarnym. W związku z tym informuję, iż na ten dzień zaplanowaliśmy spotkania organizacyjne uczniów z wychowawcami. Z uwagi na obowiązujący stan epidemiologiczny, ograniczymy się do przekazania uczniom niezbędnych informacji. 

 

 

Uczniowie przychodzą do szkoły na wyznaczoną godzinę oraz wchodzą i wychodzą wyznaczonym wejściem (szczegółowe informacje w harmonogramie poniżej), gromadzą się w wyznaczonym miejscu i unikają zbędnego przemieszczania się; posiadają własną teczkę papierową, notatnik i długopis

 

Poniżej przedstawiam harmonogram rozpoczęcia roku szkolnego:

 

 1. Uczniowie kl. I-VIII przychodzą do szkoły na godzinę 08:30
 2. Na podwórku szkolnym będą na nich oczekiwać wychowawcy. 
 3. Uczniowie kl. IV-VIII wezmą udział w zajęciach organizacyjnych /w godz. 08:30 - 09:40/ - wejście nr 1.
 4. Uczniowie kl. I-III będą uczestniczyć w spotkaniu z dyrektorem i wychowawcami, które odbędzie się na sali gimnastycznej z zachowaniem rygoru sanitarnego - /wejście nr 2/. W czasie spotkania odbędzie się ŚLUBOWANIE PIERWSZOKLASISTÓW. W związku z tym, pierwszakom mogą towarzyszyć rodzice.
 5. Około godziny 09:00 uczniowie kl. II-III, wraz z wychowawcami przejdą do swoich sal, gdzie wezmą udział w zajęciach organizacyjnych /do godz. 09:40/.
 6. Pierwszoklasiści i ich Rodzice pozostają na sali gimnastycznej.
 7. Dzieci zapisane do oddziału przedszkolnego przychodzą na podwórko szkolne wraz z opiekunami na godzinę 10:00. Następnie, pod opieką wychowawców, przejdą do wyznaczonych sal - /wejście nr 2 i 3/. Zajęcia integracyjne dla dzieci odbędą się w sali nr 1: 5-6 latki, sali nr 2: 3-4 latki. Zakończenie zajęć - godz. 12.00.
 8. Rodzicom oraz uczniom sugeruję zakrycie nosa i ust /maseczka lub przyłbica/ oraz dezynfekcję rąk
 9. Rodzice, którzy będą towarzysz  uczniom  klas II-VIII i dzieciom kl. „0” proszeni są o oczekiwanie na dziecko przed szkołą.
 10. Obowiązuje strój galowy. /Dziewczynki: białe bluzki i czarne lub granatowe spódniczki. Chłopcy: białe koszule i czarne lub  granatowe spodnie/.
 11. W dniu 1 września 2020 r. o godz. 17.00 zapraszam uczniów, rodziców, nauczycieli i pracowników naszej szkoły na uroczystą Mszę św. z okazji rozpoczęcia roku szkolnego. Udział indywidualny.
 12. Proszę o zapoznanie się z zasadami bezpieczeństwa obowiązującymi w szkole od dnia 1 września 2020 r.

 

Renata Krzystoń - Dyrektor szkoły

 

KOMUNIKATY

KONKURS INSPIRACJI

DO 31 STYCZNIA

2021 R.

******

04.01-17.01

FERIE ZIMOWE

******

******

KONKURSY!

marzec 2021 r.

*******

 *****

*****

*******

CIEKAWE STRONY DLA UCZNIÓW