BĘDZIE ZABAWA ...

Tamaño letra:

"Hokus-pokus, czary-mary,
niech się spełnią andrzejkowe czary.”

Dnia 28 listopada już od samego rana zapanowała w naszej szkole magiczna atmosfera, ponieważ nasi najmłodsi uczniowie świętowali Andrzejki. Andrzejki to wieczór wróżb odprawianych w wigilię św. Andrzeja, czyli noc z 29 na 30 listopada. Według dawnych wierzeń ta noc miała magiczną moc, uchylającą wrota do nieznanej przyszłości.

Zabawa andrzejkowa w naszej szkole to już tradycja. Ten dzień był dniem radosnych zabaw i wróżb, w których dzieci mogły poznać swoją bliższą i dalszą przyszłość. Wróżby przeplatane były tańcami integracyjnymi, zabawami oraz tanecznym szaleństwem w rytm największych przebojów.

KOMUNIKATY

KONKURS INSPIRACJI

DO 31 STYCZNIA

2021 R.

******

04.01-17.01

FERIE ZIMOWE

******

******

KONKURSY!

marzec 2021 r.

*******

 *****

*****

*******

CIEKAWE STRONY DLA UCZNIÓW