DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

W poniedziałek 14 października br. obchodziliśmy w naszej szkole święto wszystkich nauczycieli i pracowników oświaty. W uroczystej akademii uczestniczyli nauczyciele, pracownicy szkoły oraz zaproszeni goście: p. Łukasz Palarski – wójt Gminy Zembrzyce oraz nauczyciele - emeryci p. Janina Koziołek i p. Barbara Pindel.

 

W części oficjalnej głos zabrała Pani Dyrektor Renata Krzystoń, która złożyła serdeczne życzenia wszystkim pracownikom szkoły, podziękowała za trud włożony każdego dnia w kształcenie i wychowanie młodych pokoleń oraz wręczyła Nagrody Dyrektora wyróżnionym pracownikom szkoły. Do życzeń dołączył się również Pan Łukasz Palarski, który również podziękował nauczycielom i wręczył Pani Dyrektor Nagrodę Wójta.

Dzień Edukacji Narodowej to doskonała okazja, aby podziękować nauczycielom za ich trud wychowywania i kształcenia. Przepiękną laurką na tę okoliczność była niewątpliwie część artystyczna w wykonaniu uczniów klas IV- VIII. Na zakończenie reprezentanci Samorządu Uczniowskiego rozdali nauczycielom i pracownikom szkoły drobne upominki.

KOMUNIKATY

 

Wymagania edukacyjne i przedmiotowe:

kl. 1

kl. 2

kl. 3

kl. 4

kl. 5

kl. 6

kl. 7

kl. 8

*******

 

*******

 *****

*****

*******

CIEKAWE STRONY DLA UCZNIÓW